Kui Sul tekib küsimusi seoses seiklusrännakutele registreerumisega või korraldusliku poolega, siis saada meile oma küsimus kontaktvormi kaudu, kirjuta meilile või helista.

Meie meiliaadress: info@seiklusrannakud.ee

Meie telefoni number: (+372) 5354 0599.

Rännakud Facebook: facebook.com/rannakud/

Kõik vabatahtlikud ja abilised on meie üritustele alati teretulnud. Anna märku, kui soovid panustada! 🙂 

 

 

SEIKLUSRÄNNAKUTE PEAKORRALDAJAD

Me ei ole tipptasemel orienteerujad, kuid soovime siduda orienteerumise vahvate seiklus-ja mõtlemisülesannetega ja seda kõike selleks, et ühiselt Eesti loodust nautida. Meil on alati ka vahvad koostööpartnerid, kes aitavas, kas ajavõtu, raja tegemise, kaardi leidmise või hoopis supi jagamise ning auhindadega. Varasemalt oleme koostööd teinud näiteks Madis Orasega, Voldemar Tasaga, Saaremaa orienteerumisklubiga ja paljude teiste toredate partneritega.
Tiia Laul

Tiia Laul

Koostööpartnerite leidja ning ka kõige muu korraldaja
Tiia on orienteerumisega tegelenud juba lapsepõlvest saati. Ühel hetkel tekkiski tunne, et nüüd võiks ka ise midagi ära korraldada. Tiiat võib nimetada rööprähklejaks, kes lahendab kiiresti ja effektiivselt iga Seiklusrännakutega seotud probleemi. Seiklusrännakute ajal leiab Tiia enamasti sekretariaadist, tema jagab ka auhindu ning vaatab, et kõik toimiks laitmatult.
Liina Laul

Liina Laul

Seiklusrännakute digimon ja vahetevahel ka rajameister
Liina on varasemalt olnud vabatahtlik erinevatel SK100 korraldatud orienteerumisüritustel ning juhtinud ka turundustiimi veteranide orienteerumise MM-i eelselt. Seiklusrännakute ajal jookseb Liina enamasti ringi ning paneb punkte metsa. Kui vahetevahel aega üle jääb, siis tema klõpsib kõigist osalejatest ka pilte ning teeb videoid.