Hea seikleja!

Päike on väljas ning see tekitab ju lausa suurepärase tunde! Seoses sellega otsustasime kolmeks päevaks hinnad sulatada.

Registreeru vahemikus 11.-13. aprill jüripäeva seiklusrännakule, mis toimub juba 28. aprillil Valgerannas ning Sulle kehtivad järgnevad hinnad:

  • 2013. ja hiljem sündinud laps – TASUTA
  • 2000. – 2012. a. sündinud laps või noor – 7 eurot
  • 1959. – 1999. a sündinud täiskasvanu – 18 eurot
  • 1958. a ja varem sündinud täiskasvanu  – 15 eurot

Registreeru siin: https://seiklusrannakud.ee/juripaeva-seiklusrannak-valgerannal-2018/

Seiklusrännak on vahva võistkondlik üritus, mis ühendab endas kaardi järgi liikumise, võistkonna liikmete nutikuse, osavuse ja koostööoskuse ning Eesti rahvakalendri tähtpäevad.

4 tunni jooksul on võistkondade eesmärgiks koguda võimalikult suur punktisumma ühelt poolt maastikule paigutatud kontrollpunktide läbimisest ja teisalt püüda maksimum võtta ka nuti- ning väepunktidest. Sõltuvalt asukohast ja tehnilisest keerukusest on kontrollpunktide väärtus erinev ning ka nuti- ja väepunktidest saab koguda erineva hulga punkte.

Valgeranna seiklusrännaku märksõnadeks on seikluspark, golf, meri ja männid ning loomulikult ka jüripäev, Valgeranna ja kevad.

Et rada ikka piisavalt põnev ja mitmekesine oleks on seiklustele oma õla pannud alla ka Valgeranna Seikluspark ning Valgeranna Golf.

AEG JA KOHT

Jüripäeva seiklusrännak toimub 28. aprillil 2018 Valgerannal (Pärnu maakond).

AJAKAVA

13:00 – kogunemine, parkimine ja stardimaterjalide väljastamine
13:40 – stardieelne informeerimine
13:45 – kaartide kätte andmine
14:00 – start
18:00 – finiši aeg, pärast seda hakkavad jooksma trahviminutid
18:00 – soe supp kõigile osalejatele lõkke ääres
18:30 – autasustamine ja kokkuvõte jüripäeva seiklusrännakust

RADA

Valgeranna Seiklusrännaku rada aitab orienteerumise poole pealt põnevamaks muuta orienteerumisklubi West rajameister Joe Lepp, kes kindlasti lisab rajale ka mõne natuke enam orienteerumisoskusi vajava kontrollpunkti, et rada oleks huvitav ka tõelisetele orienteerumisfännidele.

Kiirelt kulgejad võivad koguda rännaku vältel ca 30-40 jooksu-kõnnikilomeetrit. Rahulikumad ja väiksema orienteerumiskogemusega  seiklejad leiavad ka ca 10 – 15 kilomeetri läbimisel piisavalt põnevaid lisaülesandeid ning jalgradade läheduses asuvaid orienteerumispunkte.

Kohtumiseni Valgerannal!