28. aprillil toimub selle hooaja esimene seiklusrännak, seekord viime teid Valgerannale seiklema. Kui kõhkled veel, kas seiklusest osa võtta või mitte, siis oleme siia kirja pannud mõned põhjused, miks on Valgeranna seiklusrännakule tulek väga hea mõte:

Looduses liikumine teeb tuju heaks

See on tõsi! Värske õhk mõjub meile kõigile imeliselt ning toob naeratuse näole. Boonusena on Valgeranna ning Pärnu ümbrus super ilus.

Seiklusrännaku raames saad seigelda ka Valgeranna seikluspargis

Valgeranna seikluspark laseb huvilistel tutvuda päris mitme vahva atraktsiooniga, et seiklusrännaku raames lisapunkte saada. Need seikluspunktid on kohe kindlasti seikluslikud.

Orienteerumine mõtestab jooksmise

Niisama metsas jooksmine on mõnus, aga eriti mõnus on see just siis, kui suudad jooksmise kuidagi ka mõtestada. Seiklusrännakul orienteerudes loed kaarti, planeerid rada, lahendad vahvaid ülesandeid, seikled ning teed koostööd tiimikaaslastega.

Lisaks orienteerumisele saad lahendada ka nutiülesandeid

Nutiülesanded on nutikust vajavad ülesanded, kus õpid vahvaid teadmisi jüripäeva ning Valgeranna kohta ja saad ka oma loogilise mõtlemise tööle panna. Võimalik, et õpid ära ka mõne jüripäevaga seotud kombe ning tava.

Seiklusrännaku raames on võimalik golfiga tutvust teha

Ka White Beach Golf-is on üks äge seiklusrännaku punkt, kus saab tutvuda golfiga või siis näidata enda olemasolevaid oskusi.

Kõik saavad suppi

Nagu ikka, pakume seiklusrännaku lõpus kõigile ka sooja maitsvat suppi.

Parimaid ootavad vahvad auhinnad

Meil on väga toredad partnerid, kes on iga võistlusklassi parimatele toredad auhinnad välja pannud. Näiteks on võimalik võita nii Valgeranna Seikluspargi kui ka White Beach Golfi välja pandud auhindu.

Saad seiklema tulla kas üksi, sõpradega või perega

Seiklusrännak sobib nii sellele, kes soovib ennast üksi proovile panna kui ka nendele, kes sooviksid võistkonnaga ühiselt midagi ette võtta. Varasematel rännakutel on meil osalenud nii ultramaratonide jooksjaid, super orienteerujaid kui ka peresid koos laste, koerte ning lapsevankritega. Vanuseklassid jagunevad pereklassiks, põhiklassiks ja veteranide klassiks.

Sina valid distantsi

Kui oled kiire ning soovid kõik punktid läbi käia, saad enda distantsiks tõenäoliselt 35-40 kilomeetrit, kui aga eelistad rahulikult kulgeda, võid jalutada ka näiteks 10-15 kilomeetrit. Valik on täielikult Sinu! Meie anname Sulle kaardi koos punktidega ning Sina valid ise, kui palju nuti-, väe- ning orienteerumispunkte soovid läbida.